wtorek, 19 listopada 2019

Aktualności

Najnowsze wiadomości

Katalogi on-line

Poszukaj zbiorów on-line

Godziny otwarcia

Dni i godziny otwarcia
Strona główna Wojewódzki konkurs muzyczny „Pan Moniuszko sprawdza twórczo”
Wojewódzki konkurs muzyczny „Pan Moniuszko sprawdza twórczo”

Z okazji 200. rocznicy urodzin Stanisława Moniuszki Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego w Łodzi przygotowała wojewódzki konkurs muzyczny "Pan Moniuszko sprawdza twórczo" do udziału w którym zaprasza uczniów szkół muzycznych z terenu województwa łódzkiego w przedziale wiekowym 8-10 lat.

W konkursie mogą wziąć udział zespoły składające się z 2 uczestników, którzy zmierzą się ze sobą w ciekawych i różnorodnych konkurencjach sprawdzając swoje umiejętności plastyczne i artystyczne, wykazując się refleksem jak i spostrzegawczością oraz posiadaną wiedzą na temat kompozytora.

Warunkiem udziału w konkursie jest przesłanie przez nauczyciela do 25 kwietnia 2019 r. skanu formularza zgłoszeniowego uczestników na adres poczty elektronicznej Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Formularz zgłoszeniowy można też przesłać pocztą tradycyjną na adres: Wojewódzka Biblioteka Publiczna im. Marszałka Józefa Piłsudskiego, ul. Gdańska 100/102, 90-508 Łódź,
z dopiskiem „Konkurs o Stanisławie Moniuszce”, lub przekazać osobiście do sekretariatu Biblioteki (od poniedziałku do piątku w godz. 7.30 - 15.30).

Konkurs odbędzie się 8 maja br. w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Marszałka
J. Piłsudskiego.

Laureaci konkursu otrzymają nagrody rzeczowe.

Pytania w sprawie konkursu można kierować do Katarzyny Kraski – kierownika Działu Zbiorów Audiowizualnych WBP (e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. ; telefon: 42663-03-59).

 

Szczegóły w regulaminie.

Pobierz regulamin konkursu (PDF)

Pobierz formularz zgłoszeniowy (PDF)

 

Sieć Bibliotek Samorządowych

Sieć Bibliotek Samorzadowych

WBP w Łodzi sprawuje opiekę merytoryczną nad bibliotekami publicznymi w Łodzi i na terenie województwa.

Czytaj więcej...